ÖVRIGT / Speglar / Handspegel 7451169
*
nr 745 1169
Handspegel
Intarsia, längd: 38
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 mars 2012
kl 18:06:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/2 23:38:42
1
100 kr
3/3 13:31:01
2
Vinnande bud
4/3 21:22:51
1
200 kr
4/3 21:25:45
1
300 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: handspegel intarsia speglar träinläggningar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Handspegel
nr 745 1169
Handspegel
Intarsia, längd: 38
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 mars 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/2 23:38:42 | 1 | 100 kr |
3/3 13:31:01 | 2 | Vinnande bud |
4/3 21:22:51 | 1 | 200 kr |
4/3 21:25:45 | 1 | 300 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: handspegel intarsia speglar träinläggningar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27